Teklif fiyatları arşivi

MetaTrader4'e aktarılacak fiyat teklifleri arşivi

Burada, MetaTrader 4 yatırım terminaline sonradan aktarma için FIBO Group şartlarından belirli yatırım araçlarının geçmiş merkezini indirebilirsiniz.

Şu anda en popüler döviz çiftlerinin ve sürelerin geçmiş merkezini alma fırsatı sunmak istiyoruz.

Geçmiş veriler, tam teknik analizi gerçekleştirmek ayrıca yatırım stratejilerini test edip ve mekanik yatırım sistemlerinin (uzmanların) optimizasyonunu sağlamak için esastır.

İstediğiniz aracı bulamadıysanız lütfen [email protected] adresinden bize ulaşın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Dikkat: Arşiv dosyası oluşturmak biraz zaman alır! «İndir» düğmesine tıkladıktan sonra lütfen işlem tamamlanana kadar bekleyin. İndirme işlemi başarısız olursa lütfen ihtiyacınız olan süreyi daha küçük sürelere bölüp arşiv dosyalarını tek tek indirin.

Seçilen zaman diliminin veri aktarma dönemini belirlediğini lütfen dikkate alın. 1 dakikalık zaman dilimi seçerseniz fiyat aktarma limiti 3 yıllık bir dönem boyunca mevcut olacaktır. 5 dakikalık bir zaman dilimi ile fiyat aktarma limiti 8 yıllık bir dönem boyunca mevcut olacaktır.

Yatırım terminalinde nasıl veri aktarılır
  1. MetaTrader4 yatırım terminalinde menü çubuğundan ''Araçlar'' seçeneğini seçin ve daha sonra Geçmiş Merkezi seçeneğine tıklayın (F2 düğmesi kullanılabilir):
  2. "Geçmiş Merkezi" penceresinin sol kısmında istenilen aracı seç,n (örneğin, " AUDCAD"), dönemi (örneğin, "Gün") ve "Aktar" düğmesine tıklayın :
  3. “Gözat” düğmesini kullanarak indirilen dosyanın yolunu belirtin ve “Aç” düğmesine tıklayın.